Головна » Статті » АпіХата

Будинок із лежаками від "ДКЗ"
Будинок із лежаками над вуликами уже не є дивиною, особливо в Україні, де цей метод реабілітації людини найбільш популярний в порівнянні із іншими регіонами та країнами особливо в останні роки. Своєрідним осередком цього методу апітерапії можна вважати пасіку Савіна В'ячеслава Миколайовича із Криму.

     Автором методики та кількох оригінальних конструкцій лежаків на вуликах (всього 8 патентів у цій сфері) вважається п. Микола Яровий із Сумщини, який виявився дуже цікавим і добродушним співрозмовником, як і личить справжньому митцю - художнику. (Про нього та його здобутки йтиметься на  ніших сторінках АпіМандрів)


Лікування проводиться комплексно і, як правило, під спостереженням спеціалістів. Для проведення біопроцедур із участю бджіл,  використовують кілька видів конструкцій будиночків: одно, дво та рідко тримісні.

На сьогодні ще не існує якогось стандарту у цих конструкціях, але є основні вимоги яких потрібно дотримуватися будуючи подібні споруди. 

Група "ДКЗ" також мріє долучитися до цього напрямку в апітерапії, і приходить до когорти апітерапії із своїм баченням та своїми пропозиціями.  Зокрема пропонуємо до використання розроблену нами авторську конструкцію будиночка із двома лежаками на 8-10 бджолосімей (автор Степан Жук, м. Мукачево).

Для початку на цій сторінці виставляю кілька малюнків із поясненнями та запитаннями, які хочу обсудити разом із спеціалістами - столярами та практикуючими бджолярами.  Зробити це можете у коментарях, які розміщено внизу сторінки. 
 

мал. 1  вигляд зліва.


мал. 2 вигляд зправа


мал. 3 вигляд із заду


мал. 4  вигляд із низу.

Для збільшення зоображення у новому вікні необхідно клікнути по ньому.


Відкрита конструкція будиночку із лежаками.


мал. 5 вигляд зправа


мал. 6 вигляд зліва


мал. 7 вигляд із заду


мал. 8 вигляд із низу
для збільшення картинки та перегляду у новому вікні клікніть по ній.



скорочене засилання на фотоальбоми    
http://clck.ru/12_A2



     За виготовлення експериментального взірця та запуск серійного виробництва авторської конструкції  "АпіХата"  Степана Жука взявся справжній майстер своєї справи із багаторічним досвідом столярської роботи в США - п. Мирослав із м. Долини, що на Івано-Франківщині.

     Перший екземпляр диво-конструкції, яка за задумом автора повинна перевозиться на звичайному авто причіпі чи грузовому мікроавтобусі та збиратися всього за кілька годин, буде представлено до широкого загалу у австрійській арт садибі "Золота рибка" під час фестивалю рицарських звитяг у Чинадієвському замку "СентМіклош"  16-19 травня 2012 р.  Її виготовлення проспонсорував Володимир Іжевський із Вінниці - власник мініхостелу поблизу санаторію Синяк із назвою "Синячок", де і буде відтак її установлено для оздоровлення його гостей.

І на завершення - ось як виглядає справжня АпіХата уже сьогодні - 4 травня 2012 р.






19 травня 2012 року у рамках міжнародного пленеру, який проходив у альпійській артсадибі "Золота рибка"  вперше, за 6 годин (проти обіцяних 5) було споруджено АпіХату і презентовано широкому загалу зацікавлених глядачів та представників із різних країн Європи.
На сьогодні вона уже має наступний вигляд:




детальніше про це на сторінці "Апіхата у Золотій рибці"



Читайте також: 
Апіхата, що це таке і з чим його їдять? детальний опис із світлинами
АпіВулик фотоальбом



Джерело: http://apimandry.at.ua
Категорія: АпіХата | Додав: sanator (03.03.2012) | Автор: Sanator W
Переглядів: 13429 | Теги: пчела и человек, біоенергетика бджіл, лежаки із вуликами, лечение пчелами | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: